Estetika veřejného prostoru - beseda

Přednáška, besedaPřednáška, beseda

Estetika veřejného prostoru - beseda
Zveme na besedu s přednáškami na téma "Estetika veřejného prostoru". Naši hosté představí svá témata v samostatných prezentacích, poté bude prostor na dotazy a závěrečnou debatu. Vstup zdarma. Prosíme o dodržování aktuálních vládních nařízení o návštěvě společenské akce.
17:00 Vizuální styl - Broňa Winklerová, ředitelka kulturní Plantáže Blatná. Důležitost jednotného viz.stylu a cesty k němu, postup a tvorba.
17:20 Grafický odpad a vizuální smog - Filip Bitnar a Filip Čapský, grafici a "lovci" grafických přešlapů, proč je potřeba dbát na kultivovanou grafickou prezentaci a čemu se vyhnout, co to je vizuální smog a co s ním?
17:40 Street art v souvislostech - Ondřej Klíma, street art umělec, zakladatel a koordinátor v projektu Artwise. Proč patří pouliční umění do měst, umění vs.vandalismus.
18:00 debata
Série besed o kultivaci veřejného prostoru je součástí projektu Ostrov pokladů II. a byl podpořen Evropským fondem solidarity. Pořádá Sunshine Cabaret, z.s.
Místo konání:
Ostrov 1415, Strakonice
Datum konání:
07.10.2021
Čas konání:
17:00
Vstup:
zdarma
Vloženo: 30.09.2021
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

TRIO DI PRAGA

Datum konání: 20.02.2009

Kouzelné operní, operetní a muzikálové skladby v podání TRIO DI PRAGA (zpěv, housle, klavír), který je určen jak pro velké koncertní sály a...

KoncertMěKS Strakonice

TRIO DI PRAGA

Princezna se zlatou hvězdou na čele

Datum konání: 20.02.2013

Divadelní společnost Julie Jurištové Klasická pohádka s písničkami na motivy Boženy Němcové. Autor a režie: Dana Bartůňková Kostýmy: Dana Pražáková Hudba : Radim Linhart Hrají: Julie...

DivadloPro dětiMěKS Strakonice

Princezna se zlatou hvězdou na čele

Relativita

Datum konání: 20.02.2015

RELATIVITA / Mark St. Germain - Divadlo v Řeznické Překlad: Jitka Sloupová Hrají: Miroslav Táborský, Lucie Štěpánková, Kateřina Táborská Autor staví svůj příběh na...

DivadloMěKS Strakonice

Relativitawww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region