Vivat Moody Moon Noize vol.3

KoncertKulturaKoncert

Vivat Moody Moon Noize vol.3
Vivat Moody Moon Noize vol. 3
Vystoupí:
Adela Mede
Arleta
FVTVRE
God and Eve
Hugo Toxxx
Irena a Vojtěch Havlovi
Ivy Z
Katarzia
Lowmoe
Mat213
MMNK
Sýček
Theremin DJs
Toyota Vangelis
a další...
Po dvou úspěšných a vyprodaných ročnících v Mariánských Lázních se v roce 2022 butikový festival Moody Moon Noize stěhuje do jižních Čech. Pořadatelé akce se tentokrát spojili s místním zájmovým spolkem Živá vila a třetí edice akce se pod názvem Vivat Moody Moon Noize vol. 3 odehraje ve dnech 28.–30. července roku 2022 v prostorách Kralovy vily a na různých místech v centru malebných Prachatic.
První limitovaná edice vstupenek na festival bude k dispozici od pondělí 20. prosince v předprodejní síti GoOut.cz v hodnotě 450,- Kč (plus příslušné poplatky) v počtu 100 kusů. Po jejím vyprodání bude k dispozici další vlna vstupenek (opět v počtu 100 kusů) v hodnotě 550,- Kč (plus příslušné poplatky). Po vyprodání druhé edice vstupenek budou k dispozici další za cenu 650,- Kč (plus příslušné poplatky), kapacita akce je 350 osob.
Myšlenka na butikový festival s omezenou kapacitou pořádaný na specifických místech vznikla na jaře roku 2020, v době, kdy bylo jasné, že mnoho tradičních akcí nebude možné kvůli koronavirové pandemii uskutečnit. První dva ročníky se těšily poměrně velkému ohlasu i zájmu publika, přesun na jiné místo konání berou organizátoři festivalu – magazín Full Moon a spřátelené promotérské kolektivy Heartnoize a Mood – jako výzvu i nutnost.
Program třetího ročníku festivalu Vivat Moody Moon Noize bude opět žánrově doširoka rozpřažený, s akcentem na čerstvé zástupce domácí a slovenské scény. Aktuálně žhavá jména doplní ověřené jistoty, nebudou chybět ani zahraniční účastníci, stejně jako výjimečná vystoupení postavená přímo na klíč.
Centrem festivalu bude Kralova vila, kde program třídenního festivalu proběhne hned na třech scénách, chybět nebudou ani hudební vystoupení v historickém centru Prachatic. Nedílnou součástí přehlídky bude tradičně bohatý doprovodný program, v němž najdou své místo autorská čtení, výtvarné instalace, diskuze nebo tematické procházky. Hudební program vzniká v režii magazínu Full Moon a kolektivů Heartnoize a Mood, doprovodný program kurátoruje zájmový spolek Živá vila.
moodymoonnoize.cz
fullmoonzine.cz
heartnoize.cz
facebook.com/pg/bookingmood
zivavila.cz
Místo konání:
Živá vila, Prachatice
Datum konání:
28.07.2022 - 30.07.2022
Vloženo: 08.07.2022
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

BRATŘI EBENOVÉ - KONCERT

Datum konání: 05.08.2022

VSTUPENKY ZDE: https://www.meks-st.cz/event/482319/bratri-ebenove-koncert-prelozeno-na-582022 Přeložený koncert z prosince - VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI Kapela tří bratří Ebenových (Marek, Kryštof, David) a dalších předních českých hudebníků...

KoncertPro dětiUdálostKulturaMěKS Strakonice

BRATŘI EBENOVÉ - KONCERT

NOVÁ MAPA - koncert + jamování

Datum konání: 08.08.2022

Zveme Vás na koncert strakonické kapely, po němž následuje společné jamování! Vezměte své hudební nástroje a přijďte si s námi zahrát....

DivadloKoncertPro dětiUdálostMěKS Strakonice

NOVÁ MAPA - koncert + jamování

VEČER PÍSNÍ ZUZANY NAVAROVÉ - KONCERT

Datum konání: 10.08.2022

Martina Trchová a Adam Kubát vystupují s písněmi Zuzany Navarové od r. 2009, kdy se poprvé rozhodli společně oživit její výjimečný repertoár....

KoncertPro dětiUdálostKulturaMěKS Strakonice

VEČER PÍSNÍ ZUZANY NAVAROVÉ - KONCERTwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region