V dešti

DivadloUdálostKulturaKultura

V dešti

Životní příběh klavíristky, ve kterém se pozná většina z nás. Otevírá citlivá osobní témata, se kterými se denně potýkáme a ze kterých je jednoduchá a zároveň nejtěžší cesta ven - být sám sebou. V této komorní inscenaci zazní živě známé české i světové písně (Jaroslav Ježek, Elton John, Simon&Garfunkel atd.)

MARKÉTA JAVORKOVÁ

Herečka a moderátorka, absolventka VOŠH v Praze, obor herectví a moderování. Jako herečka působila v několika pražských divadlech (Strašnické divadlo, Divadlo Za Plotem, Vršovické divadlo MANA, Divadlo Dobeška, Pidivadlo) i na zahraniční scéně (Teatr Mumerus - Krakow, PL). Spolupracovala s Divadlem Viola. Zahlédnout jste ji mohli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na TV NOVA a v seriálu Modrý kód na FTV Prima.

JOSEF KOVÁŘ

Studoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, obor herectví a moderování. Dále pokračoval studiem alternativního a loutkového divadla. Jako herec působil v Městském divadle Kladno, v pražském divadle NoD, Divadle Puls a Pidivadle. Od roku 2019 hraje v souboru Dobře naladěné divadlo. Zahlédnout jste ho mohli v seriálech Krejzovi, Modrý kód a ZOO na FTV Prima.

LINDA WINTEROVÁ

Pianistka a skladatelka, vystudovala hru na klavír na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Skládá hudbu pro Městské divadlo Mladá Boleslav (se kterým spolupracuje také jako korepetitorka), Divadlo Láryfáry, Divadlo Anfas a Tradiční loutkové divadlo Zvoneček.

Místo konání:
Vimperk, sál MěKS Vimperk
Datum konání:
05.04.2023
Čas konání:
19:00
Vstup:
150
Vloženo: 06.02.2023
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

SLAVNOSTI KAŠE 2023

Datum konání: 24.06.2023

Bohatý kulturní program, slavnosti se konají po celý den, probíhají soutěže o největšího jedlíka a nejlepšího kuchaře, hlavní host večera -...

Pro dětiKoncert

SLAVNOSTI KAŠE 2023

Dotkni se Písku 2023

Městská slavnost   Letošní městská slavnost „Dotkni se Písku“ bude probíhat od 9. do 11. června na několika scénách - na Velkém náměstí,...

UdálostPro dětiVýstavaKoncert

Dotkni se Písku 2023

Prime orchestra

Datum konání: 15.06.2023

PRIME ORCHESTRA - Rock Sympho ShowTento soubor již vyvolal senzaci v mnoha zemích! V Polsku, Německu, Estonsku, Lotyšsku, Finsku a svojí...

KoncertUdálost

Prime orchestrawww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region