Tenisový klub Volyně informuje

Ostatní sporty

Tenisový klub Volyně informuje

Tenisový klub Volyně uspořádal v sobotu 2.9.2017 tradiční turnaj ve smíšených čtyřhrách. Celý týden bylo ideální počasí, které se však v pátek pokazilo trvalým deštěm. Turnaj byl operativně přesunut do tenisové haly ve Strakonicích. Z předpokládaných 10 párů se nakonec přihlásilo pouze 7 dvojic. Neúčast některých stálých účastníků byla ovlivněna dovolenou, nemocí nebo zraněním. Podle počtu účastníků se zvolil herní systémem každý s každým na časový limit 25 minut.

 

Celý turnaj byl velice vyrovnaný a patřičně dramatický až do posledního míčku. V některých případech o umístění rozhodovaly vzájemné zápasy. Během turnaje došlo ke dvěma zraněním, v případě Ladislava Lejska dokonce k odstoupení z turnaje. Operativně byl povolán domácí Tomáš Fiala, který za něj turnaj dohrál.

 

Vítězem turnaje se stala dvojice Zdeněk a Jana Buriánovi, která prošla všemi zápasy bez jediné prohry. Na druhém místě se umístil nejzkušenější pár Pressl - Trčková a na třetím místě skončila dvojice Diviš - Drahotová. Na dalších místech bylo pořadí Sosna - Fundová, Neuhauser - Buriánová ml., Lejsek/Fiala - Tylová a Chalupa - Krabačová.

 

Turnaj jako tradičně bezchybně a vtipně řídil nestárnoucí Bořivoj Korejs s vnukem Martinem. Na závěr byly předány poháry vítězům a věcné ceny všem účastníkům. Během turnaje bylo k dispozici bohaté občerstvení z domácí kuchyně jednotlivých hráček. Po skončení turnaje se posedělo v klubovně, kde se zhodnotily jednotlivé zápasy a také se již domlouval další turnaj. Na návrh několika hráček to bude opět turnaj smíšených dvojic v rámci zimní halové sezóny.

 

Všichni účastníci se rozcházeli s pocitem příjemně stráveného dne.

 

 Připravil Jiří Neumitka

 

 

Vloženo: 08.09.2017
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Sport

Turnaj Grand Prix ČR D dospělých Vodňany

Datum konání: 11.11.2017

V sobotu 11.11.2017 se hrál v městské hale Vodňanech turnaj jednotlivců Grand Prix ČR kategorie D dospělých. Zahrát si přišlo 24 hráčů...

BadmintonTJ Sokol Vodňany

Turnaj Grand Prix ČR D dospělých Vodňany

Krajský přebor smíšených družstev dospělých II.trídy

Datum konání: 14.10.2017

V sobotu 14.10.2017 se odehrálo ve Vodňanech první kolo Krajského přeboru smíšených družstev dospělých 2. třídy  KPDD II. třídy. První kolo ovládli...

BadmintonTJ Sokol Vodňany

Krajský přebor smíšených družstev dospělých II.trídy

Úspěch strakonických biatlonistů

Ve dnech 30.9. a 1.10. 2017 vyvrcholil Český pohár Mistrovstvím v letním biatlonu v kategoriích dorostu a dospělých v Bystřici...

Ostatní sporty

Úspěch strakonických biatlonistůwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region