Tenisový klub Volyně informuje

Ostatní sporty

Tenisový klub Volyně informuje

Tenisový klub Volyně uspořádal v sobotu 2.9.2017 tradiční turnaj ve smíšených čtyřhrách. Celý týden bylo ideální počasí, které se však v pátek pokazilo trvalým deštěm. Turnaj byl operativně přesunut do tenisové haly ve Strakonicích. Z předpokládaných 10 párů se nakonec přihlásilo pouze 7 dvojic. Neúčast některých stálých účastníků byla ovlivněna dovolenou, nemocí nebo zraněním. Podle počtu účastníků se zvolil herní systémem každý s každým na časový limit 25 minut.

 

Celý turnaj byl velice vyrovnaný a patřičně dramatický až do posledního míčku. V některých případech o umístění rozhodovaly vzájemné zápasy. Během turnaje došlo ke dvěma zraněním, v případě Ladislava Lejska dokonce k odstoupení z turnaje. Operativně byl povolán domácí Tomáš Fiala, který za něj turnaj dohrál.

 

Vítězem turnaje se stala dvojice Zdeněk a Jana Buriánovi, která prošla všemi zápasy bez jediné prohry. Na druhém místě se umístil nejzkušenější pár Pressl - Trčková a na třetím místě skončila dvojice Diviš - Drahotová. Na dalších místech bylo pořadí Sosna - Fundová, Neuhauser - Buriánová ml., Lejsek/Fiala - Tylová a Chalupa - Krabačová.

 

Turnaj jako tradičně bezchybně a vtipně řídil nestárnoucí Bořivoj Korejs s vnukem Martinem. Na závěr byly předány poháry vítězům a věcné ceny všem účastníkům. Během turnaje bylo k dispozici bohaté občerstvení z domácí kuchyně jednotlivých hráček. Po skončení turnaje se posedělo v klubovně, kde se zhodnotily jednotlivé zápasy a také se již domlouval další turnaj. Na návrh několika hráček to bude opět turnaj smíšených dvojic v rámci zimní halové sezóny.

 

Všichni účastníci se rozcházeli s pocitem příjemně stráveného dne.

 

 Připravil Jiří Neumitka

 

 

Vloženo: 08.09.2017
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Sport

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

Datum konání: 02.02.2018 - 25.02.2018

Kde: Zimní stadion1. máje 321/25, Vimperk, 35801GPS: 49°3'23.36"N, 13°46'51.35"E   Na zimním stadionu není možnost zapůjčení bruslí.

Ostatní sportyTuristické informační středisko Vimperk

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

Turnaj o Vodňanského kapra - 21. ročník

Datum konání: 16.12.2017

Dalším turnajem Grand Prix ČR kategorie D dospělých byl 16.12.2017 tradiční turnaj o vodňanského kapra, který se hrál ve Vodňanech již...

BadmintonTJ Sokol Vodňany

Turnaj o Vodňanského kapra - 21. ročník

Turnaj Grand Prix ČR D dospělých Vodňany

Datum konání: 11.11.2017

V sobotu 11.11.2017 se hrál v městské hale Vodňanech turnaj jednotlivců Grand Prix ČR kategorie D dospělých. Zahrát si přišlo 24 hráčů...

BadmintonTJ Sokol Vodňany

Turnaj Grand Prix ČR D dospělých Vodňanywww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region