Strakonice nejen sobě

DivadloKoncertVýstavaPro dětiKoncertDivadlo

Strakonice nejen sobě

Festival Strakonice nejen sobě je dobrovolnou multižánrovou přehlídkou nejen strakonické kultury se snahou o maximální využití veřejných prostor.Festival nabízí celou škálu uměleckých směrů. Hudbu mnoha žánrů, výtvarné umění, fotografické umění, divadelní umění včetně loutkové scény, kinematografie, literárně dramatické tvorby a mnoho dalšího.  Celá kulturní komunita přirozeným způsobem propojuje lidi bez rozdílu věku, náboženství, politické příslušnosti nebo národnosti.Pomocí festivalu, se kultura propojuje s podnikatelskou sférou, školami, místními institucemi a navzájem si pomáhají. Účinkující se prezentují veřejnosti bez nároku na honorář a vstup na všechny scény je dobrovolný.Festival nemá žádné politické ambice a nesmí sloužit k prezentaci žádné politické strany či politicky zaměřeného uskupení. Organizátoři festivalu a pořádajícího spolku upřednostňují svobodnou kulturu a svobodný projev pomocí umění.

 

celý program zde - http://nejensobe.cz/page1.html#content4-2z

Místo konání:
Strakonice - různá místa
Datum konání:
13.09.2019 - 15.09.2019
Vstup:
zdarma
Vloženo: 10.09.2019
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Jsme rodina jako každá jiná!?

Datum konání: 29.02.2020

Jsme rodina jako každá jiná!? Aneb jak je náhradní rodičovství odlišné od biologického. Kde: Strakonice, Bavorova 24, Strakonice Kdy: Sobota 29.2.2020 od 9.00   V...

UdálostPREVENT 99 z.ú.

Jsme rodina jako každá jiná!?


Michalovi mazlíčci

Datum konání: 21.03.2020

  Michal si občas myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho "plyšáci", největší mazlíčci, ho...

Pro děti

Michalovi mazlíčciwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region