South Rocks vol.7

KoncertVýstavaKinoPro dětiKoncertVýstava

South Rocks vol.7

Víkend rytmu, vinylu, pohybu na parketě i mimo něj. Spojující umělce s návštěvníky a umělce napříč „bublinami“ na jednom místě. Jeden z nejpřirozenějších Bboy jamů v Čechách, zároveň lokální i mezinárodní festival oslavující Hip Hop a Urban kulturu.

To je South Rocks!

Připrav se na:

Bboy jam, Graffiti jam, 1vs1 breaking kidz contest, RAP concert, živou hudbu, kvalitní vinyl sound, Skateboarding contest, venkovní promítání, zajímavé přednášky, Breaking exibice Jižní Čechy proti Zbytku světa, Drunken master contest, food market, sekáč, vinyly, káva, pizza, burgers, živá hudba. Dancers, Bboys, Bgirls, Writers, Skaters, Artists z celého světa. Ti nejzkušenější, úplní začátečníci i návštěvníci bez rozdílu na jednom místě tvořící Kulturu.

Pro umělce všech původů a elementů je to den D.
Pro děti a mládež je to nová inspirace, energie, nové poznatky a zkušenosti do kapes.
Pro návštěvníky je to víkend plný zábavy v duchu kultury mladých.

Je to živý obraz bohaté komunity plné umění a zápalu pro tvorbu, který tvoříme společně. Je tu možnost sdílet, bavit se, rozvíjet, poslat svoji věc ven ve víkend, co znamená svobodu a dobrou náladu.

Možnost vyjádřit se slovem, barvami, tělem, přístupem, nebo prostě jenom tak kývat hlavou a nasávat atmosféry. Rozvíjet se.

Podpořte nás svojí účastí, nechte si zbořit negativní předsudky o „hip hopu“ a přijďte vidět na vlastní oči, něco, co je víc, než se ví a dá se popsat na papír. Všichni jsou vítání a tím myslíme fakt všichni! Těšíme se na každého, kdo to přijde podpořit, nebo se účastnit hip hopového „melting potu“.

Legendární lokální akce už klepe na dveře.

Get ready!

-------------------------------------------------------------------------------------------
South Rocks and we gonna blow up the spot yo!

Urban Hip Hop culture is in the DDM House. Fresh DJs, comin with crates. Sound system, that sounds. Bboys, that are hyped for the vibe. Jam is on. 1vs1 young gunz battle is on. Drunken master special lottery contest, Southside scene vs Rest of the world and crazy afterparty! Clouds of colors on the wall. Clothes, vinyl, coffee, beer, burgers, pizzas in the store. Presentations about inspiring ideas, outside screening, Skateboarding contest, Chill out zone.

Urban community meeting point, discussions through movement, artforms, conversations, two parties, sleepover with breakfast, one of the most organic jams in Czech Rep, 2on2 Kidz battle, international guests, more than 10 domestic and international DJs, Live band, Graffiti jam, Outside screening, Sell your shit, Idea market, Chill out zone, Southside vs Rest of the world exhibition, Drunken master octagon contest, well known welcoming easygoing South Czech fam atmosphere and vibez in the house

Isn‘t that enough?

Get ready, book a date, book yourself a flight, bus or train and come truu to support local Czech scene

Legendary weekend is knockin on the doors
Get ready
Ya all welcome

Místo konání:
DDM Strakonice, Ostrov 1415
Datum konání:
11.10.2019 - 13.10.2019
Vstup:
dobrovolné
Vloženo: 03.10.2019
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Cela pro Klárku a Krwawý koleno

Datum konání: 11.03.2020

Koncert kapel.

KoncertVolyňská kultura


Věra Martinová

Datum konání: 18.03.2019

Exklusivní koncertní turné s kapelou, ke svému výročí narození. Vstupenky na www.tickestream.cz

KoncertHoražďovice - kultura


Michal Nesvadba - Michalovi mazlíčci

Datum konání: 20.03.2020

Michal představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Vstupenky na www.ticketstream.cz

Pro dětiHoražďovice - kultura




www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region