Slovoslet dětem / Slovoslet 2019

DivadloPro dětiPro dětiKulturaDivadlo

Slovoslet dětem / Slovoslet 2019

V sobotu odpoledne srdečně zveme na program pro rodiny s dětmi, který proběhne ve společenském sále Šmidingerovy knihovny a bude zdarma :)

14 - 15h Vyber si pohádku! - Martin Hak - živé vyprávění klasické pohádky. Vypravěč dává divákům vybrat pohádku, která pak zazní s „celou parádou“. Inscenace je vhodná pro diváky od 5 let.

15 - 16h Medvědí pohádky- Josef Jelínek / divadlo Rolnička - Jak se vychovávají malá medviďata, Jak medvěda Barnabáše rozbolela záda a Jak medvěd Ťapák našel štěstí. 3 pohádky, 23 medvědů, 1 hora, 1 kytara, 1 medvědář Josef.

16 - 18h Divotvorný mlýnek - Tomáš Machek / divadlo ToTeM + tvořivá dílna - Od pradávna si chudí lidé na celém světě vyprávěli příběhy plné divotvorných předmětů, které by jim pomohly ke štěstí. Divy z moravských lidových pohádek vám v představení předvedou různé typy loutek. Uvidíte maňáska, marionetu, muppeta nebo plošnou loutku. Na představení bude navazovat dílna, v níž se diváci seznámí s technologií výroby jednotlivých typů loutek.

Občerstvení zajištěno
Akce probíhá v rámci festivalu Slovoslet (www.slovoslet.cz)

Místo konání:
Šmidingerova knihovna, společenský sál
Datum konání:
26.10.2019
Čas konání:
14 - 18h
Vstup:
zdarma
Vloženo: 17.09.2019
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Filmové léto / Hanebný pancharti

Datum konání: 05.07.2020

Kultovní režisér a náš oblíbenec Quentin Tarantino s filmem Hanební pancharti na dvorku budovy v areálu bývalého Fezka, Na Ostrově 1415...

Událost

Filmové léto / Hanebný pancharti

JIHOČESKÉ KLAVÍRNÍ KURZY

Datum konání: 01.07.2020 - 12.07.2020

Jihočeské klavírní kurzy se od roku 2014 konají v jihočeské Blatné, kam přesídlily z Písku. Výuka, koncerty a doprovodný program kurzů je realizován...

KoncertUdálostKulturaCentrum kultury a vzdělávání Blatná

JIHOČESKÉ KLAVÍRNÍ KURZY

SVĚTEM HUDEBNÍCH STYLŮ – VEČER KONCERTNÍ IMPROVIZACE VERONIKY PTÁČKOVÉ

Datum konání: 05.07.2020

Klavíristka a lektorka Jihočeských klavírních kurzů ve svém programu přednese skladby Carlose Gardela, Leonarda Cohena, Bruna Marse, Adele, Jaromíra Nohavici, Karla...

KoncertKulturaCentrum kultury a vzdělávání Blatná

SVĚTEM HUDEBNÍCH STYLŮ – VEČER KONCERTNÍ IMPROVIZACE VERONIKY PTÁČKOVÉwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region