Slovoslet dětem / Slovoslet 2019

DivadloPro dětiPro dětiKulturaDivadlo

Slovoslet dětem / Slovoslet 2019

V sobotu odpoledne srdečně zveme na program pro rodiny s dětmi, který proběhne ve společenském sále Šmidingerovy knihovny a bude zdarma :)

14 - 15h Vyber si pohádku! - Martin Hak - živé vyprávění klasické pohádky. Vypravěč dává divákům vybrat pohádku, která pak zazní s „celou parádou“. Inscenace je vhodná pro diváky od 5 let.

15 - 16h Medvědí pohádky- Josef Jelínek / divadlo Rolnička - Jak se vychovávají malá medviďata, Jak medvěda Barnabáše rozbolela záda a Jak medvěd Ťapák našel štěstí. 3 pohádky, 23 medvědů, 1 hora, 1 kytara, 1 medvědář Josef.

16 - 18h Divotvorný mlýnek - Tomáš Machek / divadlo ToTeM + tvořivá dílna - Od pradávna si chudí lidé na celém světě vyprávěli příběhy plné divotvorných předmětů, které by jim pomohly ke štěstí. Divy z moravských lidových pohádek vám v představení předvedou různé typy loutek. Uvidíte maňáska, marionetu, muppeta nebo plošnou loutku. Na představení bude navazovat dílna, v níž se diváci seznámí s technologií výroby jednotlivých typů loutek.

Občerstvení zajištěno
Akce probíhá v rámci festivalu Slovoslet (www.slovoslet.cz)

Místo konání:
Šmidingerova knihovna, společenský sál
Datum konání:
26.10.2019
Čas konání:
14 - 18h
Vstup:
zdarma
Vloženo: 17.09.2019
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

MÍSTA V KRAJI – SAMOTY

Datum konání: 07.12.2019

VLASTIVĚDNÝ VÝLET Muzejní ráno, tj. výstava jednoho rána a delší povídání, s následným kombinovaným výletem, nejprve vlakem a pak pěšky. Cestou komentáře...

UdálostMěstské muzeum ve Volyni

MÍSTA V KRAJI – SAMOTY

DVANÁCT VOLYŇSKÝCH

Datum konání: 10.12.2019

VÝSTAVA Dvanáct někdejších volyňských obyvatel různých profesí, o kterých se již ve městě vytratilo prakticky jakékoliv povědomí. Dvanáct odešlých tváří a životních...

VýstavaMěstské muzeum ve Volyni

DVANÁCT VOLYŇSKÝCH

POKOUTNÍ KRUH PRÁCHEŇSKÉ VLASTIVĚDY – NEMAJETNÝ AKADEMIK

Datum konání: 12.12.2019

Další z pravidelných setkání zájemců o vlastivědu a historii širšího Prácheňského kraje ve volyňském koutě. Téma večera: Život volyňského malíře Maxmiliána Boháče...

Přednáška, besedaMěstské muzeum ve Volyni

POKOUTNÍ KRUH PRÁCHEŇSKÉ VLASTIVĚDY – NEMAJETNÝ AKADEMIKwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region