Rodinný dům Svatbín

ArchitekturaAteliér Kuncl Architects

Rodinný dům Svatbín

Osada Svatbín... krásné klidné místo, domy ukryté v zeleni starých zahrad. Dnes tady žije pár desítek obyvatel, je tu blízko do přírody a kousek do Prahy. My jsme zde pro klienta navrhli jednopodlažní rodinný dům, bungalov...

 

Zázemí pro velkou rodinu s dětmi, s bazénem a zahradou navrženou tak, aby přirozeně navazovala na interiér domu. Je to dům maximálně propojený s venkem, má velká posuvná okna, krytou terasu, ze všech místností je přímý výstup do zeleně.

 

Měli jsme štěstí na osvíceného klienta, pochopili jsme se navzájem, a to je u domu na klíč to nejdůležitější. Podařila se nám skvělá věc, obývací pokoj jsme otevřeli velkými okny obě strany, s výhledy do zahrad a na horizont lesa.

 

Bydlí se tedy doslova "od plotu k plotu", což je jedna z ústředních myšlenek, které provázejí koncepty našich domů. Jde o to bydlet v místě, ne jen v domě, používat k životu celý svůj prostor.

 

 

Informace o projektu:

Investor: soukromý

Autor: Michal Kunc, Pavel Dostál

Parcela: 1 949 m2

Užitná plocha: 272 m2

Obestavěný prostor: 1 100 m3

Realizace: 2009-2013

___________________________________________________________

Ateliér Kuncl Architects

"Dům má připomínat místo, kde trávíte dobrou dovolenou."

 

Architektonické studio specializující se na moderní rodinné domy a stylové interiéry. Návrhům a realizacím moderních domů a interiérů se věnujeme s maximálním osobním nasazením protože nás architektura baví, chceme jí dělat naplno, s láskou, je to krásná věc, způsob myšlení, životní styl...

 

Profilujeme se jako boutique studio s osobním přístupem, s projekty, které jsou originální, které mají svůj příběh a duši. Není důležité, jaké značky použijeme, ale jakou atmosféru a jakou kvalitu života vytvoříme. Je to krásné povolání a poslání. Tím, že vytváříme místo, kde se žije, pomáháme lidem žít krásnější život...

 

www.atelierkunc.cz

Vloženo: 25.02.2015
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Kavárna

Pondělní zastavení

Setkání s literaturou, tentokrát s příslovími.   Pobočka Šmidingerovy knihovny Za Parkem, od 16:00 hod.

UdálostKulturaPříběhZajímavostŠmidingerova knihovna

Pondělní zastavení

Tvořivá dílnička na pobočce

Malování na dřevo. Tvoření pro děti v knihovně, materiál bude k dispozici na místě.   Pobočka Šmidingerovy knihovny Za Parkem, 9:00 – 12:00 hod.

Pro dětiUdálostWorkshopPro pobaveníŠmidingerova knihovna

Tvořivá dílnička na pobočce

Šumavské příběhy

Výstava ilustrací Petra Štěpána.   3. 7. – 30. 12. Společenský sál ŠK. Výstava je přístupná v době konání společenských akcí.

VýstavaKulturaPříběhZajímavostŠmidingerova knihovna

Šumavské příběhywww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region