Řemeslný workshop a sousedský festival Zažít Volyni jinak

WorkshopWorkshop

Řemeslný workshop a sousedský festival Zažít Volyni jinak

Řemeslný workshop bude letos doplněn festivalem Zažij město jinak.

 

Parkoviště na náměstí a v proluce nahradíme posezením, hrami a zábavou.

 

V dílnách si budete moci zkusit například vinutí perel, pletení z pedigu, výrobu lapačů snů, malování hedvábí a magnetů, zažehlování, malování skleněného nádobí, fimosvícny, mozaikou zdobená zrcadla, vybarvování textilních hraček, modelování ze samotvrdnoucí hmoty, výrobu tiskátek, vazbu květinových pugétů, výrobu papírových loutek, kroužkování, modelování z čokoládové hmoty, výrobu puzzle nebo malování štětců z husího a kachního peří, atd.

 

Ve vnitrobloku knihovny naleznete výstavu VOLYNĚ V LITERATUŘE, která nám přiblíží historii Volyně pohledem jejích obyvatel a návštěvníků.

 

Ve vnitrobloku zdravotního střediska se budete moci projít po KNEIPPOVÝCH CHODNÍČKÁCH. Nenabídnou klasickou lázeň, ale chůze bosky je zdravá pro Vaše plosky. Projdeme se po písku, šterku, oblázkách, kůře i senem a travou.

 

Po městě budete moci hledat MLUVÍCÍ KAMENY, jež Vám poví vtipy i zajímavosti z historie města. Nejzajímavější bude je najít všechny – když to dokážete, máte u stánku pivo/limo/kafe/čaj zdarma.

Místo konání:
Pošumavská tržnice a náměstí ve Volyni
Datum konání:
16.09.2017
Čas konání:
9:00 - 18:00
Vstup:
zdarma
cena zdarma
Vloženo: 16.08.2017
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Nico 1988

Datum konání: 19.06.2018

Životopisný / Drama / Hudební, Itálie / Belgie, 2017, 93 min.Režie: Susanna Nicchiarelli Scénář: Susanna Nicchiarelli Kamera: Crystel Fournier Hudba: Gatto...

Turistické informační středisko Vimperk

Nico 1988

Koncert Ivany Rea

Datum konání: 20.06.2018

Přijďte se nechat vyladit intuitivním koncertem zpěvačky, skladatelky a muzikoterapeutky Ivany Rea. Rezervace: 776 132 372, kavarnaveskale@seznam.cz Více o interpretce: www.ivanarea.cz

KoncertTuristické informační středisko Vimperk

Koncert Ivany Rea

T-Mobile Olympijský běh

Datum konání: 20.06.2018

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka   Registrace do závodů je možná pouze online a to nejpozději 11. června 2018. Sraz závodníků je v Areálu hřiště u...

UdálostTuristické informační středisko Vimperk

T-Mobile Olympijský běhwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region