Řemeslný workshop a sousedský festival Zažít Volyni jinak

WorkshopWorkshop

Řemeslný workshop a sousedský festival Zažít Volyni jinak

Řemeslný workshop bude letos doplněn festivalem Zažij město jinak.

 

Parkoviště na náměstí a v proluce nahradíme posezením, hrami a zábavou.

 

V dílnách si budete moci zkusit například vinutí perel, pletení z pedigu, výrobu lapačů snů, malování hedvábí a magnetů, zažehlování, malování skleněného nádobí, fimosvícny, mozaikou zdobená zrcadla, vybarvování textilních hraček, modelování ze samotvrdnoucí hmoty, výrobu tiskátek, vazbu květinových pugétů, výrobu papírových loutek, kroužkování, modelování z čokoládové hmoty, výrobu puzzle nebo malování štětců z husího a kachního peří, atd.

 

Ve vnitrobloku knihovny naleznete výstavu VOLYNĚ V LITERATUŘE, která nám přiblíží historii Volyně pohledem jejích obyvatel a návštěvníků.

 

Ve vnitrobloku zdravotního střediska se budete moci projít po KNEIPPOVÝCH CHODNÍČKÁCH. Nenabídnou klasickou lázeň, ale chůze bosky je zdravá pro Vaše plosky. Projdeme se po písku, šterku, oblázkách, kůře i senem a travou.

 

Po městě budete moci hledat MLUVÍCÍ KAMENY, jež Vám poví vtipy i zajímavosti z historie města. Nejzajímavější bude je najít všechny – když to dokážete, máte u stánku pivo/limo/kafe/čaj zdarma.

Místo konání:
Pošumavská tržnice a náměstí ve Volyni
Datum konání:
16.09.2017
Čas konání:
9:00 - 18:00
Vstup:
zdarma
cena zdarma
Vloženo: 16.08.2017
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Výlet žáků z Volenic do Poslanecké sněmovny

V úterý 19. září odjeli voleničtí žáci se svými učiteli do Prahy. Hlavním cílem byla návštěva Poslanecké sněmovny ČR. Pozvala je...

Událost

Výlet žáků z Volenic do Poslanecké sněmovny

KAROL SIDON - Spisovatelé do knihoven

Datum konání: 25.09.2017

Spisovatelé do knihoven: Karol Sidon   25.9. – Autorské čtení s debatou. První večer z celkem deseti autorských čtení. Každý měsíc jeden autor, jedno čtení.   Společný...

Přednáška, besedaŠmidingerova knihovna


Dny architektury 2017

Datum konání: 29.09.2017 - 01.10.2017

Komentované procházky, přednášky, koncert a výstava v rámci celorepublikového Dne architektury. Letos na téma "řeka".   Program (změna vyrazena)   29.9. Pecha Kucha Night vol.3...

UdálostPřednáška, besedaJsme Strakonice

Dny architektury 2017www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region