Řemeslný workshop a sousedský festival Zažít Volyni jinak

WorkshopWorkshop

Řemeslný workshop a sousedský festival Zažít Volyni jinak

Řemeslný workshop bude letos doplněn festivalem Zažij město jinak.

 

Parkoviště na náměstí a v proluce nahradíme posezením, hrami a zábavou.

 

V dílnách si budete moci zkusit například vinutí perel, pletení z pedigu, výrobu lapačů snů, malování hedvábí a magnetů, zažehlování, malování skleněného nádobí, fimosvícny, mozaikou zdobená zrcadla, vybarvování textilních hraček, modelování ze samotvrdnoucí hmoty, výrobu tiskátek, vazbu květinových pugétů, výrobu papírových loutek, kroužkování, modelování z čokoládové hmoty, výrobu puzzle nebo malování štětců z husího a kachního peří, atd.

 

Ve vnitrobloku knihovny naleznete výstavu VOLYNĚ V LITERATUŘE, která nám přiblíží historii Volyně pohledem jejích obyvatel a návštěvníků.

 

Ve vnitrobloku zdravotního střediska se budete moci projít po KNEIPPOVÝCH CHODNÍČKÁCH. Nenabídnou klasickou lázeň, ale chůze bosky je zdravá pro Vaše plosky. Projdeme se po písku, šterku, oblázkách, kůře i senem a travou.

 

Po městě budete moci hledat MLUVÍCÍ KAMENY, jež Vám poví vtipy i zajímavosti z historie města. Nejzajímavější bude je najít všechny – když to dokážete, máte u stánku pivo/limo/kafe/čaj zdarma.

Místo konání:
Pošumavská tržnice a náměstí ve Volyni
Datum konání:
16.09.2017
Čas konání:
9:00 - 18:00
Vstup:
zdarma
cena zdarma
Vloženo: 16.08.2017
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Vánoční pořad kytarového dua Jan-Matěj Rak a Štěpán Rak

Datum konání: 01.12.2017

Srdečně Vás zveme na adventně - vánoční pořad kytarového dua Jan-Matěj Rak a Štěpán Rak. Vstupné 200 Kč, 150 Kč v předprodeji...

KoncertKatovický zpravodaj

Vánoční pořad kytarového dua Jan-Matěj Rak a Štěpán Rak

Kurz výroby fanfrnochu

Datum konání: 29.11.2017

Muzeum ve Strakonicích, Vás srdečně zveme na kurz výroby fanfrnochu. Akce se uskuteční ve středu 29. listopadu od 17 hod. ve...

Workshop

Kurz výroby fanfrnochu

Klub 27

Datum konání: 17.11.2017 - 18.11.2017

Zabalili to v sedmadvaceti... Janis Joplin, Jim Morrison, Amy Winehouse, Brian Jones, Kurt Cobain, Jimi Hendrix...   Audiovizuální pořad.   Symbolické vstupné 27,-Kč   Program DVD 17.00...

Událost

Klub 27www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region