RECYKLOTOČ

UdálostKulturaZajímavostWorkshopHadrárna, výměnný bazar oblečení

RECYKLOTOČ

 

V neděli 13.září proběhne první upcyclingový festiválek ve Strakonicích. Pod názvem Recyklotoč jej pořádá místní spolek ForTomorrow s cílem motivovat lidi k šití a rozšířit myšlenku slow fashion, tedy nakupování či vlastní tvorba kvalitních a originálních kousků oděvu namísto nakupování levného a nekvalitního oblečení dovezeného přes půlku světa.

Akce se koná Na Ostrově 1415, vstup je zdarma a návštěvníci si budou moci zkusit ušít vlastní tašku, obleček na Barbie, jednoduchou hračku, malování na textil či získat inspiraci a návod na úpravu nepadnoucích oděvů. Bude nachystaný také fotokoutek, výměnný bazar a přednáška módní návrhářky Petry Kurschové. Začátek je ve 13 hodin a více informací naleznete na facebooku.

 

Místo konání:
Ostrov 1415
Datum konání:
13.09.2020
Čas konání:
13:00 - 17:00
Vstup:
zdarma
Vloženo: 28.08.2020
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Jarda Svoboda - Trabandita

Datum konání: 03.10.2020

Někdejší kapelník skupiny Traband, všestranný hudebník i výtvarník Jarda Svoboda u nás vystoupí se svou sólovou tvorbou v intimním aranžmá, kdy...

Koncert

Jarda Svoboda - Trabandita

PO STOPÁCH STARÝCH TURISTŮ III.

Datum konání: 10.10.2020

VLASTIVĚDNÝ VÝLET Třetí doprovodný výlet k výstavě Pěší turistika před sto lety, konaný ve šlépějích jedné z vycházek Klubu československých turistů ve Volyni, která...

UdálostMěstské muzeum ve Volyni

PO STOPÁCH STARÝCH TURISTŮ III.

FRANTIŠEK ŠTORM – DIVNÁ INDIE

Datum konání: 27.10.2020

Komentovaná prohlídka končící výstavy kolorovaných perokreseb ze současného indického venkova za účasti autora, typografa, grafika a hudebníka Františka Štorma (*1966).

VýstavaPřednáška, besedaMěstské muzeum ve Volyni

FRANTIŠEK ŠTORM – DIVNÁ INDIEwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region