Projekt elektrického harleye LiveWire míří do světa

Auto-Moto

Projekt elektrického harleye LiveWire míří do světa

H-D žádá jezdce po celém světě, aby pomohli při utváření historicky prvního elektrického motocyklu značky Harley-Davidson.

 

"Jezdci po celém světě budou mít možnost přispět k utváření budoucnosti projektu LiveWire TM, a tím k budování vůbec prvního elektrického motocyklu Harley-Davidson," říká Martin Heřmanský, Country Manager H-D pro střední a východní Evropu. Projekt LiveWire TM Experience tour se v roce 2015 rozšiřuje do celého světa.

 

V návaznosti na celkové nadšení při představení Projektu LiveWire v loňském roce H-D vybere zákazníky v Asii, Evropě, Kanadě a Spojených státech, kteří budou mít možnost se svézt na tomto motocyklu, vyjádřit svůj názor a pomoci tak při jeho vývoji.

 

"Projekt LiveWire mění očekávání ohledně toho, co vše může být motocykl Harley-Davidson," říká Heřmanský. "První fáze projektu LiveWire Experience tour nám dala cennou zpětnou vazbu o tom, co jezdci od nového elektrického motocyklu Harley-Davidson očekávají. V letošním roce rozšiřujeme tento projekt mezi širokou veřejnost do celého světa, abychom získali ještě hlubší poznatky, které nám pomohou utvářet budoucí směr této vzrušující technologie. "

 

I když není na prodej, motocykl projektu LiveWire TM byl speciálně vyvinut za účelem zjištění, jaká očekávání od elektrického motocyklu Harley-Davidson® jezdci mají. Projekt LiveWire Experience vyzývá všechny jezdce ke zkušební jízdě, aby se dozvěděli o motocyklu více a poskytli cennou zpětnou vazbu o svém zážitku. Dokonce i ti, kteří ještě sami nejezdí, budou mít možnost pocítit sílu Projektu LiveWire prostřednictvím platformy Jumpstart TM - simulovaného zážitku z jízdy.

 

V roce 2014 poskytlo k projektu LiveWire více než 15 tisíc zákazníků zpětnou vazbu, včetně téměř sedmi tisíc lidí, kteří absolvovali zkušební jízdu jako součást turné po Spojených státech nebo v rámci speciální akce v Miami. Budoucnost projektu LiveWire je závislá i na reakcích jezdců během turné Livewire Experience. 

 

 

"Co nás vede a na čem nám nejvíc záleží, je to, co s námi sdílejí naši zákazníci." říká Martin Heřmanský. "Vzhledem k tomu, že se technologie elektrických vozidel velmi rychle vyvíjí, jsme rádi za vše, co se dozvíme od našich jezdců v rámci projektu LiveWire. I to nám pomůže uspět v tomto dynamickém segmentu."

 

 

Inovativní přístup, jak dosáhnout osobní svobody

Projekt LiveWire snoubí dědictví a klasický styl s nejnovější technologií a tím se stává novým vyjádřením toho, jak může Harley-Davidson vypadat, znít nebo jaký zážitek z jízdy může přinést. Motocykl nabízí vzrušující zážitek z jízdy, jeho zrychlení a nezaměnitelný nový zvuk.

 

Fanoušci se mohou dozvědět více o projektu LiveWire na projectlivewire.com. Více informací o konkrétních termínech a místech budou aktuálně zveřejňovány na webových stránkách.

Vloženo: 30.04.2015
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Kavárna

LACO DECZI & CELULA NEW YORK

Enfant terrible světového jazzu Laco Deczi přijíždí do Strakonic! Pojďme si spolu s ním užít open air koncert v Panské zahradě. Od 60. let...

MěKS Strakonice

LACO DECZI & CELULA NEW YORK

TŘI SESTRY - OPEN AIR TOUR 2024 / Strakonice

Zapište si do kalendáře toto významné datum, kdy dorazíme do vašeho města spáchat další nezapomenutelný večírek! sobota 15. června 2024 | letní kino |...

MěKS Strakonice

TŘI SESTRY - OPEN AIR TOUR 2024 / Strakonice

PIVOVARSKÁ POUŤ 2024

I. STAGE - Parkoviště u pivovaru / FB 14.30 NARTTU 16.30 INEKAFE 18.30 PAVEL ČADEK 20.30 PROTHEUS 22.30 PARKÁN   II. STAGE - Panská zahrada/ FB 14.00 NEKTARKA 17.30 PAUZA   Den otevřených...

MěKS Strakonice

PIVOVARSKÁ POUŤ 2024www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region