Praděd Adolf / Biomasha + O Dolfíčkovi a Vlastě / Roman Černík

DivadloVýstavaKulturaVýstava

Praděd Adolf / Biomasha + O Dolfíčkovi a Vlastě / Roman Černík

Galerie Sedmá kolej srdečně zve v neděli 12. května od 17 hodin na již čtvrtou vernisáž na blatenském vlakovém nádraží. Tentokrát na téma zkoumání rodinné historie a jejího prolínání s „velkými“ dějinami 20. století.

Pozvání přijala výtvarnice, performerka, scénografka a zpěvačka skupiny DebbiLove Biomasha. Její hlas můžete slýchat v nočních hodinách na stanici Čro Vltava nebo na Rádiu Wave, získala také řadu ocenění v žánru „slam poetry“. Do Blatné přijíždí jako výtvarnice – ve vitrině na nádraží vystaví svůj projekt Praděd Adolf. Kresbou kombinovanou s dalšími technikami zkoumá příběhy z historie vlastní rodiny.

Na vernisáži nesmějí chybět autorovi blízcí. Biomashu v Blatné doprovodí její otec – vysokoškolský pedagog, divadelník a ředitel centra JOHAN z Plzně Roman Černík. Tentokrát v roli loutkáře ve své one man show O Dolfíčkovi a Vlastě. Životní příběh dědečka Adolfa se stal základem pro komické i dojemné vyprávění, které nás provede dějinami 20. století v západních Čechách. Kufry, vlaky a cestování v něm hrají významnou roli. Představení bylo oceněno na divadelních přehlídkách Jiráskův Hronov a Loutkářská Chrudim.

Vernisáž s divadelním představením začíná v neděli 12. května v 17 hodin na vlakovém nádraží v Blatné a je zdarma.

navíc z.s.

 

 

Místo konání:
Galerie Sedmá kolej, vlakové nádraží Blatná
Datum konání:
12.05.2019 - 12.06.2019
Čas konání:
17h
Vloženo: 07.05.2019
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Čteme pro radost

Datum konání: 06.04.2020 - 30.04.2020

Známé osobnosti Strakonicka pro vás namluvily pohádky, které budeme zveřejňovat po celý duben, vždy od pondělí do pátku od 19:45 do...

UdálostPro dětiMana

Čteme pro radost

PSTRUŽÍ LÍHEŇ VE VOLYNI

V roce 1926 byla rybářským spolkem ve Volyni zbudována na tehdy Čeřenském (dnes Maninském) potoce pstruží líheň, o čemž se krátce dovídáme ze...

Událost

PSTRUŽÍ LÍHEŇ VE VOLYNI

NEŽIVÝ ŽIVÝ REGION

Datum konání: 18.03.2020 - 30.04.2020

NABÍZÍME PROSTOR VŠEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ A MAJÍ CO SDĚLIT. KULTURA BUDE TAKÉ, ALE NEVÍME KDY...

Událost
www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region