Živý region STRAKONICKO


Pošťák Pat

KinoKino Blatná

Pošťák Pat

Nejoblíbenější listonoš na světě, Pošťák Pat, se chystá do kin v animované podívané, ve které nechybí humor, akce, písničky a také světla ramp. Jeho první celovečerní film nachystal Pošťákovi Patovi dobrodružství v pěvecké talentové soutěži, zatímco jeho městečko ohrožuje stovka robotů, kteří vypadají jako on. Ještě že má Freda, věrného kocoura. Pošťák Pat spolehlivě doručí všechna psaní a zábavu pro celou rodinu.

 

„Pošťák Pat, pošťák Pat, pošťák Pat má náramný svět. Vstává brzy ráno, kocour mňoukne ,ano,' pak už oba s poštou vyráží..."

 

Animovaná komedie Pošťák Pat vznikla podle stejnojmenného britského seriálu, který zná každé dítě a každý rodič. První série se na BBC vysílala už v roce 1981 a po celou dobu si udržuje svůj klasický plastelínový styl, jenž později proslavili i Wallace a Gromit. Seriál vysílaly i české televize, fenoménem u dětí se stal také díky DVD a YouTube. Ve filmové verzi se objeví staří známí obyvatelé Patovy Zelené Doliny a díky jeho a londýnské pěvecké misi přibydou i nové postavy.

 

Nebýt nového protivného šéfa, Pat by možná napořád roznášel zásilky sousedům ve své idylické vesničce. Jenže šéf mu zatrhne rodinný výlet k moři a Pat je rozhodnutý udělat cokoli, aby ji na vysněný výlet do Itálie mohl vzít. Dokonce i přihlásit se jako zpěvák do televizní talentové soutěže, kam ho samozřejmě provází i jeho nerozlučný kocour. Záhy se ukáže, že Pat umí stejně dobře zpívat jako nosit dopisy.

 

Z Pata je najednou hrdina a hvězda, jen ne pošťák. Jeho povinnosti má zatím plnit elektronický dvojník, robot zvaný Patbot, doprovázený robotím kocourem Fredbotem. Jenže v době, kdy se Pat snaží o úspěch v showbusinessu, Patbot napáchá v Zelené Dolině spoustu nepravostí, které jeho sousedé a přátelé omylem připisují jemu samotnému. Pár rozbitých okenních tabulek je mezi nimi to nejmenší. Aby potíží nebylo málo, vypadá to, že Patův šéf se s pomocí armády Patbotů snaží ovládnout svět...

 

Pošťáka Pata tedy čeká hned několik velkých úkolů: vyhrát pěveckou soutěž, utkat se s roboty, kteří vypadají jako on a zachránit svět.

 

Filmový Pošťák Pat nabídne podívanou pro celou rodinu: důvěrně známé hrdiny pro předškoláky, akční scény pro starší děti a humor, který ocení i dospělí. Uvěříte tomu, že doručování zásilek je ta nejdobrodružnější práce na světě!

 

Animovaný

Velká Británie, 2014, 88 min

Režie: Mike Disa

Scénář: Annika Bluhm, Kim Fuller, Nicole Dubuc

Místo konání:
Kino Blatná
Datum konání:
26.10.2014
Čas konání:
od 15.00
Vstup:
90 Kč
Vloženo: 16.10.2014
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama


www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region