Outlander 2016

Auto-Moto

Outlander 2016

Mitsubishi Motors North America, mezinárodním autosalonu v New Yorku 2015 odhalila nové sedmimístné SUV Mitsubishi Outlander pro modelový rok 2016. Je to první sériově vyráběný model, který představuje nový designový směr značky.

 

„Outlander 2016 se pyšní novým designem zvenčí i uvnitř a díky dlouhému seznamu konstrukčních úprav nyní vypadá, jezdí a chová se jako úplně nový model. To z něj dělá pro zákazníky ještě atraktivnější vůz, než byl doposud," uvedl Don Swearingen, výkonný viceprezident MMNA.

 

Outlander 2016 představuje novou designovou koncepci čelních partií vozů Mitsubishi, označovanou jako „Dynamic Shield" (dynamický štít). Tato úprava, zajišťující jedinečnou ochranu pro cestující i samotné vozidlo, je odvozena od boční ochrany nárazníků u několika generací modelu Montero (na českém trhu známý jako Pajero).

 

Outlander 2016 přináší řadu designových a konstrukčních vylepšení v oblasti podvozku, včetně vyšší konstrukční tuhosti karoserie i soustavy zavěšení kol, přepracovaného zavěšení kol a elektrického posilovače řízení, čelního skla s protihlukovou izolací, silnějších skel v oknech zadních dveří, dalších prvků akustické izolace v celém vozidle, nových dynamických tlumičů na přední i zadní nápravě a u zadního diferenciálu, vylepšených těsnicích pásek a kvalitnější izolace motorového prostoru (ve všech verzích).

 

V některých verzích jsou nyní v nabídce i vyspělé bezpečnostní systémy Mitsubishi, jako např. systém zmírňování následků čelní kolize (FCM), varování při opuštění jízdního pruhu (LDW) nebo adaptivní tempomat (ACC).

Vloženo: 07.04.2015
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Kavárna

LACO DECZI & CELULA NEW YORK

Enfant terrible světového jazzu Laco Deczi přijíždí do Strakonic! Pojďme si spolu s ním užít open air koncert v Panské zahradě. Od 60. let...

MěKS Strakonice

LACO DECZI & CELULA NEW YORK

TŘI SESTRY - OPEN AIR TOUR 2024 / Strakonice

Zapište si do kalendáře toto významné datum, kdy dorazíme do vašeho města spáchat další nezapomenutelný večírek! sobota 15. června 2024 | letní kino |...

MěKS Strakonice

TŘI SESTRY - OPEN AIR TOUR 2024 / Strakonice

PIVOVARSKÁ POUŤ 2024

I. STAGE - Parkoviště u pivovaru / FB 14.30 NARTTU 16.30 INEKAFE 18.30 PAVEL ČADEK 20.30 PROTHEUS 22.30 PARKÁN   II. STAGE - Panská zahrada/ FB 14.00 NEKTARKA 17.30 PAUZA   Den otevřených...

MěKS Strakonice

PIVOVARSKÁ POUŤ 2024www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region