Otava Katovice nastoupili Čimelicím šanci

Fotbal

Zdroj: SK Otava Katovice

SK Otava Katovice - SK SIKO Čimelice: 4:0 (2:0)

Ve 4.kole krajského přeboru zavítalo mužstvo Čimelic na hřiště nováčka z Katovic. Čimeličtí nezačali vůbec špatně a již ve 3.minutě z přímého kopu ohrozil domácího brankáře svou střelou Převrátil. V 8.minutě pak Pávec nahrál do vyložené šance Převrátilovi, ale jeho slabou střelu domácí brankář Švehla chytil.

Ve 14.minutě se do gólové šance dostal Pávec, ale jeho střela skončila na břevně a z následné dorážky nedal Varhan. Ihned z protiútoku však domácí Hovorka vstřelil první branku domácích. 0 tři minuty později pak opět Hovorka dorazil do branky míč, který předtím vyrazil Satrapa před sebe.

Tyto rychlé branky hosty rozhodily a až do konce poločasu si žádnou větší šanci nevytvořili, ačkoli se snažili hrát fotbal, ale ten se nevyhrává krásou, ale brankami. Druhý poločas byl vyrovnaný, přesto domácí hru zcela kontrolovali. V 66.minutě z přímého kopu vstřelil třetí branku domácích, kdy střela zcela volně prošla přes několik jak domácích tak hostujících hráčů.

V 75.minutě pak vítězství domácích zpečetil nádherným lobem domácí Repa a stanovil tak konečný výsledek utkání na 4:0. Hostujícímu mužstvu se vůbec nedařilo, přesto škoda zahozených vyložených šancí ze začátku prvního poločasu. Domácí vyhráli zcela zaslouženě.

Branky: Hovorka 2, Krejsa, Repa

Rozhodčí: Vychodil, Žemlička, Polák

ŽK: 5:3 Hovorka, Černý, Hajdušek, Cibulka, Miklas - Čadek, Výrostek, Nekl

Diváci: 370

Sestava Katovice: Švehla, Horejš, Hajdušek, Krejsa, Černý, Náhlík (77.Miklas), Cibulka (70.Blatský), Repa, Rejšek (87.Nejedlý), Zoubek (79.Krýsl), Hovorka Trenér: Malý

Sestava Čimelice: Satrapa, Výrostek (68.Petráš), Martin Němec, Michal Němec (35.Čadek), Pšenička, Hegenbart, Surovčík, Nekl, Převrátil, Pávec, Varhan Trenér: Růžička

Josef Ťupa Foto Jan Škrle

Vloženo: 31.08.2015
facebook Google Plus e-mail Tisk

Další aktuální články z kategorie Sport

Pochod pro mozek

Datum konání: 15.03.2024

Procházka (cca 5 km) se zapojením aktivit na trénování paměti. Sraz u společenského sálu Šmidingerovy knihovny ve 14:00 hod.

Ostatní sportyUdálostWorkshopZajímavostŠmidingerova knihovna

Slavnostní otevření skateparku Na Křemelce / Strakonice

Datum konání: 13.05.2023

Zveme vás na slavnostní otevření nového skateparku Na Křemelce, které proběhne v sobotu 13. května. Areál se otevře ve 12:00 a...

KulturaZajímavostOstatní sportyPříběhMěKS Strakonice

XC Muničák 2023

Datum konání: 08.05.2023

Závod horských kol, občerstvení

UdálostOstatní sporty

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.