Nixon Lads Roadhouse Tour: Strakonice

KoncertKulturaKoncert

Nixon Lads Roadhouse Tour: Strakonice
Máš rád atmosféru čerpacích stanic, motorestů, rychlých aut či koní a stále jsi nezapomněl na zjevný šarm prezidenta Nixona? Nebo jsi zkrátka jenom setsakramentsky dobrý člověk či překrásná bytost? Na srozuměnou se ti dává, že jsi srdečně zván na velkolepý křest naší nové desky "Tonight In the Roadhouse", který proběhne již tradičně na Ostrově 1415 v milovaných Strakonicích.
Večírek to ale nebude ledajaký. Součástí události bude i vernisáž obrazů jedenácti umělců, kteří odhodlaně zhotovili ilustrace k písním. Celá akce tím dostane punc čtvrtého rozměru a páté chuti. S námi se na tour po motorestech představí i dvě kapely, které nám učarovaly:
YI - jejich texty jsou anglicky, proto nikdo neví, o čem zpívají. Mají ale fotky a nahrávky s komentátorem Zárubou, takže až dohrají, můžete si s nimi vážně v backstage promluvit o tom, jaký je Záruba mimo televizi opravdu člověk. Třeba vás ale zaujme i jejich hudba - umí hladit i rozdovádět.
Bonnie - Tito čtyři jonáci uspokojí všechny posluchače, kteří z koncertů odchází s hodnotící cedulí se skórem 9/10, protože si nemohli nic s kapelami zazpívat v mateřském jazyce (neplatí pro koncerty v US a UK). Takhle si všichni můžeme společně zanotovat klasiky o chlastání, létě, trávě, trávě a chlastání v létě.
Desku si můžete koupit na médiu našeho mládí, tedy ve formě CD-ROM, kde krom rozličných písní naleznete i hodně čtení, tematická výtvarná díla z výstavy našeho křtu a lásku náš čtyř.
V případě koupě CD u vstupu počítejte s bonusovou slevou. CD pak bude výrazně levnější než v Bontonlandu.
Pokud na koncert dorazíte Cadillacem Eldorado, Chevroletem Camaro či na koni, dostáváte na baru rundu bourbonu zdarma.
Z prasátka stačí na vstup vykvedlat: 150,-
Křest probíhá za finanční podpory města Strakonice 
Místo konání:
Strakonice Ostrov 1415
Datum konání:
09.09.2023
Čas konání:
19:00 hod
Vloženo: 28.08.2023
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Otestujte se ve Strakonicích zdarma a anonymně na žloutenku, HIV a syfilis

Datum konání: 04.10.2023

Nezisková organizace PREVENT 99 poskytne zájemcům z řad široké veřejnosti bezplatné a anonymní testování na žloutenku typu B a C, HIV i...

UdálostPREVENT 99 z.ú.

Otestujte se ve Strakonicích zdarma a anonymně na žloutenku, HIV a syfilis

POKOUTNÍ KRUH PRÁCHEŇSKÉ VLASTIVĚDY – MAXMILIÁN & JOSEFA

Datum konání: 06.10.2023

Další z pravidelných setkání zájemců o vlastivědu a historii širšího Prácheňského kraje ve volyňském koutě. Téma večera: Společný život malíře Maxmiliána Boháče (1854–1928)...

Přednáška, besedaMěstské muzeum ve Volyni

POKOUTNÍ KRUH PRÁCHEŇSKÉ VLASTIVĚDY – MAXMILIÁN & JOSEFA

Pecha Kucha Night Strakonice vol.21

Datum konání: 27.09.2023

  PECHA KUCHA NIGHT STRAKONICE VOL. 21 27. 9. 2023 20:20 Kapitulní síň, strakonický hrad  vstupenky - https://goout.net/cs/pecha-kucha-night-strakonice-vol-21/szhwrdw/ Martin Klecán / kapitulní síň a ambity  Zbyněk Konvička /...

UdálostPřednáška, beseda

Pecha Kucha Night Strakonice vol.21www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region