MÍSTA V KRAJI – FRYMBURK

UdálostMěstské muzeum ve Volyni

MÍSTA V KRAJI – FRYMBURK

Kombinovaný vlastivědný výlet ke hradu pánů s erbem oslí hlavy, který komunistická éra překřtila na Želenov. Cestou komentáře historické i jiné.

Ráno sraz na nádraží ve Volyni, vlak do Strakonic odjíždí v 8:04, odkud jedeme autobusem do Střelských Hoštic v 8:30. K výpravě je možno se připojit kdekoliv cestou. Pěší trasa dlouhá cca 18 km. Návrat zpět do Volyně v průběhu odpoledne autobusem z Katovic a pak vlakem.

Místo konání:
VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ VOLYNĚ - FRYMBURK
Datum konání:
18.09.2021
Čas konání:
od 8 hodin
Vloženo: 21.08.2021
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region


Ražický pražec

Datum konání: 15.05.2026 - 17.05.2026

38. ročník tradičního folk, country, trampského festivalu

KoncertKultura

Ražický pražec

Velikonoční odpoledne

Datum konání: 28.03.2026

Obec Ražice vás zve na VELIKONOČNÍ ODPOLEDNE, které se koná v sobotu 28. března v sále Špejcharu. Těšit se můžete na...

KulturaUdálostPro dětiPro pobavení

Velikonoční odpoledne



www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region