Festival Vivat vila!

KoncertUdálostPro dětiKulturaKoncert

Festival Vivat vila!

Festival „Vivat Vila“ se uskuteční poslední srpnový víkend přímo v unikátních prostorách prachatické funkcionalistické vily, kam se spolek Živá vila po úporném boji vrací po čtyřech letech.

Na festivalu se představí špičky současné tuzemské alternativní kytarové scény jako jsou kapely Kalle, Please the Trees, Dingo, B4, Sinks a další. V rámci festivalu proběhne i doprovodný program v němž mimo jiné představí svůj novým román Jiří Hájíček. Festival se v sobotním dopoledne symbolicky přesune do samotného centra Prachatic na náměstí, kde bude chtít spolek upozornit na nevyužitý potenciál veřejných míst jako je kostel sv. Jakuba, Prachatické muzeum, či Štěpánčin park.

Spolek chce svou aktivitou navázat na předešlé kulturní akce ve vile a zároveň v Prachaticích založit tradici multižánrového festivalu, které si toto město zaslouží.

Místo konání:
Prachatice - různá místa
Datum konání:
28.08.2020 - 29.08.2020
Čas konání:
10 - 19h
Vstup:
350Kč
Vloženo: 05.06.2020
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

WALTER FISCHBACHER TRIO

Datum konání: 08.10.2020

Energický moderní jazz a instrumentální mistrovství skvělých hudebníků. Walter Fischbacher (USA) – piano, Jan Kořínek (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker (D) –...

KoncertMěstské muzeum ve Volyni

WALTER FISCHBACHER TRIO

PO STOPÁCH STARÝCH TURISTŮ III.

Datum konání: 10.10.2020

VLASTIVĚDNÝ VÝLET Třetí doprovodný výlet k výstavě Pěší turistika před sto lety, konaný ve šlépějích jedné z vycházek Klubu československých turistů ve Volyni, která...

UdálostMěstské muzeum ve Volyni

PO STOPÁCH STARÝCH TURISTŮ III.

FRANTIŠEK ŠTORM – DIVNÁ INDIE

Datum konání: 27.10.2020

Komentovaná prohlídka končící výstavy kolorovaných perokreseb ze současného indického venkova za účasti autora, typografa, grafika a hudebníka Františka Štorma (*1966).

VýstavaPřednáška, besedaMěstské muzeum ve Volyni

FRANTIŠEK ŠTORM – DIVNÁ INDIEwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region