DUKLA ve VIMPERKU + BARBORA CIHAK

KoncertUdálostKulturaKultura

DUKLA ve VIMPERKU + BARBORA CIHAK

Dukla

Kapela, která zpívá „od srdce“, zahalená zvukem bezstarostné alternativy pozdních osmdesátých let ve stylu Galaxie 500, anebo devadesátkových celků typu Priessnitz s elektrickými podtóny. Texty okamžitě chytnou za uši, neboť jsou blízké každému mladému člověku, který v deset večer odmítá spát, potlouká se ulicemi a pěstuje svou překroucenou formu flanérství, čekaje pět let u Prioru. Poetismus, který rezonuje slokami a refrény, jako by po holanovsku říkal „můj život je fantastický, protože je všední“, a i přesto, že jsou obrazy velmi často přiřazeny k pražským zákoutím, může člověk se zvýšenou senzitivitou prožít to, o čem se zpívá, v jakémkoli jiném městě.

https://linktr.ee/duklavinohrady

https://dukla.bandcamp.com/

Sessions

https://youtu.be/O-whMrHWNzA

https://youtu.be/vTYWXuJJXtg

Videoklipy

https://youtu.be/__CRnvc9eGw

https://youtu.be/Rf5P_twtbEw

Barbora Cihak

Osmnáctiletá hudebnice žijící v Praze. Barbora je svým vlastním textařem, producentem i editorem. Nedávno vydala své druhé EP s názvem Se Zimou To Končí, které stejně jako její dosavadní diskografie, vzniklo u ní doma v pokoji. Barbora posluchače do své hudby vtahuje melancholickými texty, které jsou doprovázeny nepředvídatelnou produkcí. Její hudba kombinuje prvky dream/bedroom popu a indie/alt rocku, čímž vytváří nový zvuk, který zprostředkovává její tématiku.

Místo konání:
Vimperk, sál MěKS Vimperk
Datum konání:
20.04.2024
Čas konání:
20:00
Vstup:
200 Kč
Vloženo: 08.02.2024
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Festival U Skály - Mirovice

Datum konání: 27.07.2024

4. ročník multižánrového hudebního fetivalu na břehu řeky Skalice   FLAT FLY / ska-reggae / Poděbrady JAMCHESTRA / rock-jazz-drum'n'bass / Brandýs nad Labem KUJÓNI /...

KoncertU Skály - Mirovice


Jazz Day:swingový piknik

Datum konání: 08.05.2024

Připojte se k nám 8. května na nábřeží Na Příkopech a oslavte Jazz Day – den plný jazzu a swingové hudby,...

Koncert


Tattoo Jam Warm up

Datum konání: 12.04.2024

Pop up výstava / koncert / DJ Přijďte se lehce naladit na velkou TATTOO JAM sobotu! Těšit se můžete na pop up výstavu...

UdálostVýstavaKoncert

Tattoo Jam Warm upwww.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region