Datels v semifinále bez ztráty bodu (fotogalerie)

Hokejbal

1. zápas semifinále Play off KHbL-JIH 2.5.2015

TJ Blatná Datels - HBC Prachatice "B" 7:0 (1:0, 3:0, 3:0)

V první třetině se hrál velmi vyrovnaný hokejbal ve vysokém tempu. Ve druhé minutě poslal domácí do vedení Zdeněk Pangrác. Oba brankáři předváděli skvělé zákroky, takže se v první třetině skóre už neměnilo. V první minutě druhé třetiny prostřelil brankáře hostí Karel Suchý dělovkou od modré čáry.

Hosté pořád bojovali, ale proti skvěle chytajícímu Koubkovi neměli šanci. V půlce druhé třetiny se prosadil Lukáš Řezník, poté následoval bleskový gól Jindřicha Matějky, který definitivně zlomil prachatické Horaly. Ve třetí třetině přidali domácí tři branky zásluhou Jana Pauknera, Sebastiana Vaníčka a výsledný debakl korunoval Václav Hruška.

Branky: 2. Pangrác (Paukner), 16. Suchý (Michálek), 25. Řezník (Vaníček L.), 26. Matějka (Paukner), 42. Paukner (Srb, Vaníček L.), 44. Vaníček S. (Sedláček), 45. Hruška (Salivar, Hrubý M.).

Střely na branku: 43:21

Vyloučení: 4:7

Diváků: 115

2.​​ zápas semifinále Play off KHbL-JIH 3.5.2015

TJ Blatná Datels - HBC Prachatice "B" 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

První třetina naprosto stejně vyrovnaná jako v sobotním utkání. Hosté však využili v desáté minutě přesilovou hru a šli do vedení. Druhá třetina byla už spíše v režii domácích Datels, ale skóre se neměnilo až do poloviny zápasu, když vyrovnal Lukáš Řezník. O tři minuty později poslal domácí do vedení Libor Vaníček. A po minutě byl obrat utkání dokonán, když se prosadil Lukáš Hrubý.

Ve třetí třetině tři minuty před koncem hru Datels uklidnil brankou Jan Paukner.

Branky: 24. Řezník (Hrubý M.), 27. Vaníček L (Hrubý M.), 28. Hrubý L. (Řezník), 43. Paukner (Vaníček L.).

Střely na branku: 36:18

Vyloučení: 8:7

Diváků: 105

Sestava Datels: Koubek Lukáš, Habada Filip, Kafka Jan, Suchý Karel, Srb Jan, Hrubý Marek, Sedláček Pavel, Jícha Michal, Sýbek Ladislav, Matějka Jindřich, Michálek Daniel, Samec Martin, Hrubý Lukáš, Hruška Václav, Řezník Lukáš, Vaníček Libor, Paukner Jan, Pangrác Zdeněk, Vaníček Sebastian, Kvarda Bohumil, Tyrpekl Lukáš, Salivar Václav.

Datum konání: 15.03.2024

Procházka (cca 5 km) se zapojením aktivit na trénování paměti. Sraz u společenského sálu Šmidingerovy knihovny ve 14:00 hod.

Ostatní sportyUdálostWorkshopZajímavostŠmidingerova knihovna

Slavnostní otevření skateparku Na Křemelce / Strakonice

Datum konání: 13.05.2023

Zveme vás na slavnostní otevření nového skateparku Na Křemelce, které proběhne v sobotu 13. května. Areál se otevře ve 12:00 a...

KulturaZajímavostOstatní sportyPříběhMěKS Strakonice

XC Muničák 2023

Datum konání: 08.05.2023

Závod horských kol, občerstvení

UdálostOstatní sporty

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.