17. Tattoo Jam

KoncertUdálostKulturaKoncertVýstava

17. Tattoo Jam

Pastva pro oči, ráj pro fotografy! Jedinečná akce pro všechny příznivce tetování za účasti více než 50 studií z celé České republiky i zahraničí. Prodej veškerých potřeb pro tatéry, odborné literatury, stylového oblečení, doplňků a šperků. Bohatá nabídka ve stravování. Ve fotokoutku se můžete nechat zvěčnit na památku z této ojedinělé akce.

Navštíví nás i Suicide Angels, nejkrásnější potetované ženy a dívky z Čech i ze Slovenska, které mají za historii svého působení řadu charitativních počinů. Jde o propojení netradičního vzhledu alternativně vypadajících dívek a přitahování pozornosti široké veřejnosti k různým aktivitám, ať už charitativním, propagačním nebo komerčním. Tento rok podporují Tomáška Voborníka, kterému se bohužel nemoc vrátila.

Těšit se můžete na odpolední koncert kapely Morčata na útěku (aggro-jazz Brno), večerní koncert kapel SPS (punk Praha) a Telex Tribute (punk Strakonice), nebudou chybět ani oblíbené závěsy na háky pod vedením studia Inkdividual Praha, módní přehlídka studia Lucky Hazzard Praha a samozřejmě soutěž v tetování.

 

Délka akce: 900 minut

Místo konání:
MěKS Strakonice
Datum konání:
11.04.2020
Čas konání:
10h
Vstup:
200Kč
Vloženo: 23.02.2020
facebook Google Plus e-mail Tisk
Reklama

Další aktuální články z kategorie Region

Cela pro Klárku a Krwawý koleno

Datum konání: 11.03.2020

Koncert kapel.

KoncertVolyňská kultura

Cela pro Klárku a Krwawý koleno

Horažďovické proměny - město nyní a před sto lety

Datum konání: 22.02.2020 - 26.04.2020

Výstava fotografií a fotografických koláží studenta SŠ Horažďovice L. Hasoně.

VýstavaHoražďovice - kultura

Horažďovické proměny - město nyní a před sto lety

Jsme rodina jako každá jiná!?

Datum konání: 29.02.2020

Jsme rodina jako každá jiná!? Aneb jak je náhradní rodičovství odlišné od biologického. Kde: Strakonice, Bavorova 24, Strakonice Kdy: Sobota 29.2.2020 od 9.00   V...

UdálostPREVENT 99 z.ú.

Jsme rodina jako každá jiná!?www.zivy-region.cz

Home|Sport|Region|Kavárna|Služby|Inzerce                        Napište nám |Administrace

Cílem webu Živý region je infornovat o dění na Strakonicku, Blatensku, Vodňansku, Volyňsku a Horažďovicku, ale i Prachaticku, Vimpersku nebo Písecku. Chceme pomoci  jednotlivcům nebo organizacím dát vědět o jejich činnosti. Nabízíme pomocnou ruku a bezplatný prostor pro prezentaci všem, kteří pořádají sportovní, kulturní nebo i úplně jiné akce pro veřejnost.

facebook Google Plus e-mail Tisk
www.zivy-region.cz on facebook
© 2014 Živý region